Привіт, мене звуть Пожарь Юрій я один зі співзасновників “VersiBionics”.

Я випускник Харківського національного університету радіоелектроніки за спеціальністю –
фізико-біологічна електроніка. Працював в декількох масштабних проєктах, таких як “EOS DATA ANALITICS”, “Comodo cyber security” та ін. Робототехніка та мікроелектроніка завжди були моїм хобі.

Зараз я працюю в одній з ІТ компаній, я позіціоную себе як Cloud engeneer та інженер SaaS систем.

Все почалося з розповіді моїх друзів Романа та Сергія у СКАЙП співбесіді.

Я теж давно виношував подібну ідею, ще з університету, але розумів, що завдання доволі складне для однієї людини. Одразу прийняв запрошення друзів до проєкту. Зараз працюю із задоволення над проєктом біонічного, роботизованого протеза в команді однодумців.

За більш ніж рік роботи в команді, ми проаналізували наших конкурентів, та виявили досить багато недоліків, існуючих протезів. Ми створили перший прототип повністю своїми силами, та створили на наш погляд, доволі перспективний план розвитку, як з технічної сторони, так і комерційної.

Ми пропонуємо реальний план розробки багатофункціонального, модульного протеза, та виробництва на території України.

Ми плануємо надати змогу людям що зазнали травм кінцівок, повернути радість від повсякденного життя, що є невіддільною частиною цивілізованого та сучасного суспільства. Головне за доступну ціну.

Наша команда має надію, що наші грандіозні, та гуманні наміри зацікавлять інвесторів. Як свідомі громадяни сподіваємося що в такій чудовій та розумово потужній країні, необхідно розвивати галузь біонічного протезування.

Дякую за увагу.

Categories:

Tags:

No responses yet

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    five × two =